Menu

Agnieszka czytać lubi

Jest to blog na którym będę dzieliła się z wami wrażeniami po przeczytaniu książek.

Konkurs dla czytelników <3 (31.08 - 15.09.2018)

agnieszkaczytaclubi

Jakiś czas temu na blogu prezentowałam Wam recenzję książki "Kobietą być" Elizy Żywickiej ---> TUTAJ, a przy okazji wpisu wspomniałam, że oprócz pisania jest również kobietą przedsiębiorczą. Wprowadziła na rynek zmysłową markę Be Beauty dla kobiet ---> STRONA INTERNETOWA oraz Małą Modę dla dzieci. I dziś wspólnie z Elizą Żywicką przygotowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest książka Federico Moccia "Amore 14" wydawnictwa Muza oraz zmysłowa opaska na oczy. 

IMG_20180830_142910_133

---------- * ---------

Zasady konkursu są banalnie proste. W komentarzu pod postem konkursowym należy napisać co dla Ciebie oznacza być kobietą.  Jeśli udzielasz odpowiedzi na blogu w komentarzu zostaw również do siebie namiar np. Adres mailowy - konieczne w przypadku wygranej. Jeśli na fanpage fb (łatwo nawiąże z Tobą kontakt) ☺

* polubić fanpage fb agnieszkaczytaclubi ---> LINK TUTAJ oraz fanpage fb Elizy Żywickiej ---> LINK TUTAJ

* będzie  mi niezmiernie miło jeśli zaobserwujesz również mój instagram ---> LINK 

----------*----------

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia i już czekamy z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi. 

Regulamin konkursu:

 1. Nagrodzona osoba otrzyma książkę oraz przepaskę na oczy.
 2. Czas trwania konkursu: 31.08 – 15.09.2018
 3. Organizatorem konkursu jest blog agnieszkaczytaclubi.blox.pl oraz  Eliza Żywicka, sponsorem nagród jest agnieszkaczytaclubi.blox.pl oraz Eliza Żywicka.
 4. Udział w konkursie i chęć przekazania danych jest dobrowolna. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca zostanie poproszony o podanie danych do wysyłki.
 5. Wysłanie pracy konkursowej oznacza akceptację regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu.
 7. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez portal Facebook ani żadne podmioty z nim związane.
 8. Zwycięzcy zostaną podani na blogu oraz na facebooku do 2 dni po zakończeniu konkursu.
 9. Zwycięzcy będą mieli 2 dni od ogłoszenia wyników na podanie swoich danych, jeśli z wygranym nie będzie kontaktu zostanie wyłoniona kolejna osoba.
 10. Wybór wygranej pracy jest wyborem autorki bloga agnieszkaczytaclubi.blox.pl  i nie podlega dyskusji i reklamacji.

Komentarze (13)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Karolina] *.dip0.t-ipconnect.de

  Dla mnie bycie kobietą mieści się w każdej minucie życia. Wtedy kiedy rano czesze się i maluje, kiedy zajmuje się moim synem, kiedy realizuje swoje pasje kiedy zakładam sukienkę czy kiedy idę na randkę z mężem. Bycie kobietą to drobne gesty, słowa wypowiadane każdego dnia, w sposób znany tylko kobietom.
  Mlodamammablog@gmail.com

 • Gość: [DeVi] *.dynamic.mm.pl

  życzę wszystkim powodzenia :D

 • Gość: [Witold] *.dynamic.mm.pl

  No cóż, większość pisać lubi, a z czytaniem nieco gorzej :) Zapraszamy do #BLOGSfromHEART, dzisiaj ostatni dzień zapisów blogów od serca do konkursu.

 • Gość: [Speckled Fawn] 88.220.178.*

  sama nie skorzystam, ale życzę powodzenia i kreatywności biorącym udział :D

 • Gość: [Karolina naszebabelkowo.pl] *.dynamic.gprs.plus.pl

  Zaczytywalam się w ksiazkach w stylu Amore 14 jako nastolatka - w sumie chetnie bym do nich wrocila :)

 • Gość: [Gosia] 95.40.111.*

  Fantastyczny konkurs powodzenia wszystkim

 • Gość: [Magda] *.net.aster.pl

  Ja muszę przyznać, że uwielbiam książki tego autora więc trzymam kciuki za wszystkie osoby bo naprawdę warto wziąć udział w konkursie :)

 • Gość: [Anna] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Ciekawa jestem filmu, który ma być nakręcony...
  A uczestnikom konkursu życzę powodzenia

 • Gość: [Kasia kokoszkat98@gmail.com ] *.dynamic.mm.pl

  Dla mnie bycie kobietą to niewyobrażalny zaszczyt. To tylko dzięki nam ten świat ma tylu wspaniałych ludzi. Niestety kobiety muszą przejść również dużo więcej cierpień i bólu, ze względu na poród czy comiesięczne okresy i huśtawki humoru. Jednak jesteśmy też dużo delikatniejsze, a co za tym idzie też i bardziej uczuciowe. Szybciej się zakochujemy i dłużej rozstajemy. Nie możemy przeżyć dłuższej rozłąki z naszymi mężczyznami i tęsknimy gdy tylko zamkną za sobą drzwi. Potrafimy kochać mocniej, przebaczać szybciej, ale też wściekać się gdy coś pójdzie nie po naszej myśli. Jesteśmy wyjątkowe, musimy to zrozumieć i docenić.

 • Gość: [Kinga] *.dynamic.chello.pl

  Być kobietą czasem trudno,
  lecz na pewno nie jest nudno!

  Być kobietą znaczy dla mnie:
  czy kąpiele długie w wannie,
  książki, myśli i ploteczki,
  czy w serduszku gdzieś smuteczki.
  I kochanie pełną parą,
  czy się młodą jest, czy starą!
  Walka o najbliższych ludzi,
  która nigdy się nie znudzi.

  Tak kobieta jest zawiła...
  to wrażliwość oraz siła!

  kingacz4444@gmail.com


 • Gość: [swiat karinki] *.dynamic.chello.pl

  powodzenia w konkursie dla kazdego

 • Gość: [MonaRhosyn] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Z mojego punktu widzenia termin kobiecość zawiera w sobie nieskończoną ilość wielobarwnych i wielokształtnych znaczeń, gdyż z każdej perspektywy może być interpretowana w skrajnie inny sposób. Kobiecość to kwintesencja potężnej emocjonalności, zmysłowej wrażliwości, słodycz kwitnącej, delikatnej róży, manifestacja kokieteryjności i wdzięku, wulkan niepozornej siły, dynamiki i odwagi, a także potęga matczynej miłości. Nie podlega wątpliwości istotny fakt, że kobiety w związkach interpersonalnych są nastawione na więź uczuciową, której są propagatorkami i obrończyniami, co udowadnia, że kobiecość to nie tylko wizualność, atrakcyjna aparycja, lecz także subtelne, czułe serce, artystyczna dusza i gotowość do walki o wartości dla, których warto żyć. Czuję się kobieco, gdyż nie udaję kogoś kim nie jestem, żyję pochłonięta wskrzeszaniem najpiękniejszych marzeń sennych, nie chowam uczuć pod maską kłamstw i wciąż definiuję siebie na nowo. Mam świadomość tego, że mój upór i niestabilność prowadzą niekiedy mnie na manowce, ale wiem, że jestem w stanie zniwelować wszelkie przeszkody, które pojawiają się na mojej drodze. Jestem kobietą z krwi i kości, co oznacza, że skrywam w sobie piekielny chaos, tajemnicę i dziewczęcą delikatność. Wciąż z radością spoglądam na świat...Przenika mnie ogień do samego szpiku kości, lecz ten ogień nie parzy, a moje serce płonie dla miłości, pobrzmiewa w nim echo bezkresu emocji. Dźwigam z uporem swój ziemski krzyż, poszukując wyspy gdzie kusząco pachną sny. Czuję się kobieco, gdyż pozwalam, by rozedrgane nuty mego serca czule kołysały moje żywe słowa. Nie skrywam łez wzruszenia, nie skrywam łez radości to spontaniczność ujawnia moją indywidualność. Zwyczajnie, być kobietą to znaczy BYĆ SOBĄ, cokolwiek to znaczy... ;) Polubiony fanpage fb agnieszkaczytaclubi i polubiony fanpage Elizy Żywickiej jako Mona Monika: www.facebook.com/mona.monika.777158 :) Cenię sobie prywatność, tak też nie chcę podawać e-maila publicznie ;) Pozdrawiam!

 • Gość: [magi18] 212.244.88.*

  To pytanie wydaje się proste, choć tak naprawdę jest trudne. Nigdy się nie zastanawiałam, co oznacza bycie kobietą dla mnie, choć tą kobietą przecież jestem. Może dlatego jestem taka nijaka, zwyczajna? Nie stroję się i nigdy nie zależało mi na byciu seksowną. Lubię luz. I jestem pewna, że w byciu kobietą nie chodzi o to, by być sexi. Znaczy, jak ktoś chce, to czemu nie?
  Bycie kobietą oznacza więc dla mnie spełnianie się w swojej roli. Na szczęście żyjemy w pięknych czasach, w których jako kobiety możemy się spełniać w różnych dziedzinach życia, a nie być wyłącznie kurami domowymi, dodatkami dla faceta. Naprawdę są to piękne czasy, w których kobieta może spełniać swoje marzenia, spełniać się w pracy, w domu - tam, gdzie po prostu chce. I to chodzi w byciu kobietą chodzi. O spełnianie się, czucie się dobrze we własnej skórze, walczenie z kompleksami. O bycie szczęśliwym.

  mój email: magda-17_17@o2.pl

Dodaj komentarz

© Agnieszka czytać lubi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci